![Yozgat SYDV Memur Alımı](https://www.memurlarahaber.com/d/news/5821.jpg)
Yozgat SYDV Memur Alımı
Yozgat SYDV Memur Alımı
Yozgat Valiliği Saraykent Kaymakamlığı SYDV 1 kişi Büro görevlisi İhtiyacını karşılamak üzere alım ilanı yayınladı
ADAYLARIN 2015 veya 2016 yılında yapılan KPSS P 3 puan türüne göre en az 60 puan almış olması ŞART
1 kişi işçi için alım şartları: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, 18 Yaşını bitirmiş olması ve Lisans Sosyal hizmet bölümü, İngilizce bildiğini gittiği kurslardan alınan sertifikalarla belgelendirmesi, Rehberlik ve psikolojik danışmanlık bölümü ve Sosyoloji bölümü 4 (Dört) Yıllık Lisans mezunu olması gerekmektedir.
Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak tercih sebebidir. Son 1 yıl içerisinde Yozgat il sınırları içerinde ikamet ediyor olmak.
Gerekli belgeler: Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, Adli Sicil Kaydı belgesi, Sağlık Raporu Diploma Fotokopisi, İkamet belgesi ile Yozgat Saraykent Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfına şahsen teslim edilecektir SON BAŞVURU 17 ŞUBAT 2017
HABERE YORUM KAT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.