![YANACAĞIZ SICAK GELİYOR](https://www.memurlarahaber.com/d/news/8512.jpg)
YANACAĞIZ SICAK GELİYOR
YANACAĞIZ SICAK GELİYOR
Meteoroloji 4. Bölge Genel Müdürlüğü hava sıcaklılarının 30 Temmuz Pazar gününden itibaren artacağını ve 2 Ağustos Çarşamba gününe kadar 2 ila 5 derce arasında bir artış olacak
Meteoroloji 4. Bölge Genel Müdürlüğü hava sıcaklıkları için uyarıda bulundu.Meteoroloji 4. Bölge Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, Batı Akdeniz Bölgemizde yer alan Antalya, Muğla, Burdur ve Isparta illerinde sıcaklıkları 5 dereceye kadar aratacağı tahmininde bulundu. 4 ilimizin hava sıcaklıkları şu şekilde olacak.
Meteoroloji 4. Bölge Genel Müdürlüğü 4 ilimiz için beklemiş oldukları hava sıcaklıklarının, antalya ve Muğla için 36-40, Burdur için 35-37, Isparta için 33-35 derece olacağı öngörüsünde bulundu. Bu bölgede yaşayan vatandaşlarımız yukarıda belirtilen tarihler arasında hava sıcaklıklarında dolayı gerekli önlemlerin alınmasını istedi.
HABERE YORUM KAT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.