![UNUTULMAZ OYUNCU ŞİMDİ...](https://www.memurlarahaber.com/d/news/288.jpg)
UNUTULMAZ OYUNCU ŞİMDİ...
UNUTULMAZ OYUNCU ŞİMDİ...
Zeren aldığı kilolarla dikkat çekti. ’Salako’, ’Hanzo’, ’Salak Milyoner’, ’Şaşkın Damat’ ve ’Banker Bilo’ gibi Yeşilçam’ın izlenme rekorları kıran filmlerinde başrol oynayan Meral Zeren’in son hali görenleri hayrete düşürdü. Oldukça kilo aldığı görülen Zeren, yaz aylarında Bebek Parkı’nda güneşlenip denize girdiğini ve en büyük zevkinin midye toplamak olduğunu söyledi
Maddi sıkıntı yaşadığı haberlerini yalanlayan Meral Zeren, "Artık zor günler geride kaldı. Çok eskidendi. Kredi kartı problemlerim olmuştu şu an çok şükür iyi durumdayım" dedi. Bu yaz tatile gidemediğini belirten unutulmaz oyuncu, "Boğaz’ın suyu çok temiz. Midye topluyorum, yürüyüş yapıyorum, spor yapıyorum sağlıklı oluyor" diye konuştu.
![iuuq_nv_00hbmfsj8_sl_vmvebhtp_ap_mvl_sl_dpn03320nfsbm_nk__ap_fsfo_sk_3_2nu_1514_sl_kqh-(1).jpg iuuq_nv_00hbmfsj8_sl_vmvebhtp_ap_mvl_sl_dpn03320nfsbm_nk__ap_fsfo_sk_3_2nu_1514_sl_kqh-(1).jpg](https://www.memurlarahaber.com/d/other/iuuq_nv_00hbmfsj8_sl_vmvebhtp_ap_mvl_sl_dpn03320nfsbm_nk__ap_fsfo_sk_3_2nu_1514_sl_kqh-(1).jpg)
HABERE YORUM KAT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.