![Ufacık çocuğu Elektrik Çarptı](https://www.memurlarahaber.com/d/news/27604.jpg)
Ufacık çocuğu Elektrik Çarptı
3 YAŞINDAKİ ÇOCUĞA ELEKTRİK ÇARPTI!
Denizli’nin Acıpayam ilçesinde 3 yaşındaki çocuğa elektrik çarptı. İddialara göre, 3 yaşındaki çocuk prize takılı gece lambasına dokunduğunda elektrik çarptı. Yaralanan çocuk hemen hastaneye kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
Alınan bilgiye göre, dün akşam saatlerinde ilçe merkezi Fettahlar sokaktaki binada ikamet eden ailenin çocuğu bir ara gözden kayboldu. İddiaya göre, 3 yaşındaki kız çocuğu prizde takılı olan gece lambasına dokunduğunda elektrik çarptı.
Yaralanan çocuk sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinden sonra Acıpayam Devlet Hastanesine kaldırıldı ve daha sonra Denizli’ye sevk edildi.
Olayla ilgili soruşturma başlatıldı
HABERE YORUM KAT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.