TOKİden Memur Senli memurlara konut müjdesi
Memur-Sen Diyarbakır Temsilcisi Aziz Aslan, burada yaptığı açıklamada, TOKİ ile sendika arasında imzalanan protokolle Diyarbakır'da Memur-Sen'e bağlı 11 iş kolundaki üyeleri için konut yapımına başlandığını anlattı.
Sıradan bir sendikacılık yaparak veya TOKİ'ye telefon açarak, 'bu kadar konut yapar mısın?' demekle olmuyor. Kurumsallaşmış, profesyonellik çerçevesi içerisinde ciddi ilerleme sağlamış Memur-Sen, sendikacılığı, artık çatışma ortamı dışında, ücret sendikacılığından kurtararak hizmet sendikacılığı çerçevesinde akademik ve kültürel kavramları ön planda tutarak yürütmektedir. Bugün sosyal sendikacılığın bir ürünü olarak burada bin 124 konutumuzu Memur-Sen üyelerimize kazandırdığımız için gururluyuz.''
Memur-Sen'in ilkeli bir sendikacılık anlayışıyla hareket ettiğini ifade eden Aslan, ''Diyarbakır'da 11 bin üyeye ulaştık. Sosyal sendikacılık projesi içerisinde birçok kazanımları üyelerimize sağladık. Büyük projelerimiz devam edecektir'' dedi.
HABERE YORUM KAT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.