![SYDV KARAMAN BAŞYAYLA BÜRO GÖREVLİSİ ALIMI 2018](https://www.memurlarahaber.com/d/news/5457.jpg)
SYDV KARAMAN BAŞYAYLA BÜRO GÖREVLİSİ ALIMI 2018
SYDV KARAMAN BAŞYAYLA BÜRO GÖREVLİSİ ALIMI 2018
Karaman Valiliği Başyayla Kaymakamlığı SYDV 1 kişi Büro Görevlisi alım ilanı yayınladı.
şartlar: Bilgisayar Sertifikası olan, B sınıfı sürücü belgesine sahip, 18 Yaşını bitirmiş 35 Yaşından büyük olmayan ve Lisans Sosyal hizmet bölümü, Felsefe, Halkla İlişkiler, Sosyoloji, Psikoloji, Muhasebe, PDR, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Yönetim Bilişimleri Sistemleri ve İnsan Kaynakları Yönetimi bölümlerinden mezun olma
KPSS'DEN EN AZ 60 PUAN ALMAK ŞART.
Başvuruda istenen belgeler: Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, Adli Sicil Kaydı belgesi, Sağlık Raporu, Diploma Fotokopisi, İkamet belgesi olması şart.
SON BAŞVURU 2 EKİM 2017
KPSS VE PERSONEL-İŞÇİ- MEMUR ALIMLARINI KAÇIRMAMAK İÇİN RESMİ FACEBOOK SAYFAMIZA TIKLA BEĞEN
FACEBOOK MEMUR PERSONEL ALIMLARI GRUBUNA ÜYE OLMAK İÇİN TIKLA
HABERE YORUM KAT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.