![Siirt Milli Eğitim Müdürü Davut Okçu İstifa Etti](https://www.memurlarahaber.com/d/news/162.jpg)
Siirt Milli Eğitim Müdürü Davut Okçu İstifa Etti
Siirt Milli Eğitim Müdürü Yrd.Doç.Dr.Davut Okçu görevinden istifa etti.
12 Ocak 2012 tarihinde Siirt Milli Eğitim Müdürlüğü'ne geçici olarak atanan Davut Okçu, görevinden istifa ederek eski görev yeri olan Siirt Üniversitesi'ne geri döndü.
Siirtliler.Net'e istifa kararıyla ilgili bilgi veren Okçu, “Milli Eğitim Müdürlüğü'nde daha fazla katkı sunamayacağım. Eski görev yerim olan Siirt Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nde daha başarılı hizmet edeceğime inandığım için istifa etmeyi uygun gördüm. Zaten İl Milli Eğitim Müdürlüğü'ne de geçici olarak atanmıştım.” İfadelerine yer verdi.
"DAHA FAZLA KATKI SAĞLAYAMAYACAĞIM"
Okçu'nun "artık Milli Eğitim Müdürü olarak daha fazla katkı sağlayamayacağım" sözü eğitim camiasında çok manidar bulundu.
HABERE YORUM KAT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.