ŞANLIURFA SOSYAL YARDIMLAŞMA VAKFI MEMUR ALIMI 2017
ŞANLIURFA SOSYAL YARDIMLAŞMA VAKFI MEMUR ALIMI
Şanlıurfa Birecik Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı 1 Sosyal Yardım ve İnceleme Memuru için bir ilan yayınladı
Şanlıurfa Birecik memur alımında istenilen belgeler;
Nüfus cüzdanı fotokopisi, son 6 ay içerisinde çektirilmiş 3 adet vesikalık fotoğraf, 2015 veya 2016 yılındaki KPSSP3 sınav sonuç belgesi fotokopisi, adli sicil belgesi, diploma fotokopisi, bilgisayar yeterlilik durumunu gösterir belge, özgeçmiş, askerlik durum belgesi, sağlık raporu
Adaylarda aranan şartlar; 4 yıllık Yükseköğretim Kurumlarından mezun olmak (İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Hukuk Fakültesi, Kamu Yönetimi, Sosyoloji, PDR, Sosyal Hizmetler bölümünden mezun olmak tercih sebebidir), 2015 veya 2016 KPSSP3 puan türünden en az 70 puan almış olmak
Ayrıca erkek olmak, son bir yıl içerisinde Birecik ilçesinde ikamet ediyor olmak, görevini devamlı yapmasına engel olacak bir sağlık problemi olmamak, iyi derece Microsoft Office kullanabilmek şartları da gerekmektedir.
SON BAŞVURU 17 TEMMUZ 2017
HABERE YORUM KAT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.