![Rizede okulda karşılama komedisi!](https://www.memurlarahaber.com/d/news/48.jpg)
Rizede okulda karşılama komedisi!
İyidere Merkez İlköğretim Okulunda KARŞILAMA komedisi
Okula gelen Rize Valisi Seyfullah Hacımüftüoğlu, İl Jandarma Komutanı Albay Turhan Talu, İyidere Kaymakamı Mehmet Çağrı Özpolat ve İyidere Belediye AK Partili Başkanı Ahmet Mete, girişin her iki tarafında kıvılcımla ışıklar saçarak yanan meşalelerle karşılandı.
Ancak protokolü karşılamak için yakılan meşaleler, salonu bir anda duman altında bıraktı. Öğrenciler ve veliler dumandan etkilenince salon pencereler açılarak havalandırıldı, dumanın dağılması sonrasında da programa geçildi.
İyidere Çiftlik İlköğretim Okulu öğrencilerinin, okul öğretmeni Gürsen Vural nezaretinde hazırladığı kıyafetler defileyle sergilendi. Öğrenciler giydikleri birbirinden ilginç kostümlerle sigara ve alkolün zararlarına dikkat çekti. vatan
MEMURLARA HABER.COM
HABERE YORUM KAT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.