![Rize Belediye Başkanı Çay Bahçesine Düştü](https://www.memurlarahaber.com/d/news/317.jpg)
Rize Belediye Başkanı Çay Bahçesine Düştü
Rize Belediyesi bünyesinde kurulan Yamaç Paraşütü Spor Kulübü üyeleri ve Trabzon'dan gelen yamaç paraşütçüleri ile kent merkezine bağlı Çoparçılar Mahallesi Sırahoş tepesine gitti.
paraşütle havalanmaya çalışan başkan Bakırcı ve Özsoy, yine başarılı olamayınca yaklaşık 3-4 metrelik yamaçtan çay bahçesine düştü.
Çevredekilerin ilk yardımı yaptığı Bakırcı, daha sonra kaza yerine çağrılan 112 Acil Yardım Servisi ekibinin yaptığı müdahalenin ardından Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.
HABERE YORUM KAT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.