![Mersin'in Anamur ilçesinde İsmet Ateş karısını ve kayınvalidesini vurdu](https://www.memurlarahaber.com/d/news/31188.jpg)
Mersin'in Anamur ilçesinde İsmet Ateş karısını ve kayınvalidesini vurdu
DEHŞET VEREN OLAY! EŞİNİ VE KAYINVALİDESİNİ AV TÜFEĞİYLE VURDU
Mersin'in Anamur ilçesinde İsmet Ateş isimli şahıs boşanma aşamasındaki 29 yaşındaki eşi Sümeyye Ateş ve kayınvalidesi Şule B.'yi nedeni bilinemeyen tartışma sonucu av tüfeği ile vurarak öldürdü. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.
Mersin’in Anamur ilçesi Karalar Bahşiş Mahallesi’nde İsmet Ateş boşanma aşamasında oluğu öğrenilen 29 yaşındaki eşi Sümeyye Ateş ve kayınvalidesi Şule B. ile bilinemeyen bir sebepten dolayı tartışmaya başladı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi sonucu İsmet Ateş av tüfeği ile eşi ve kayınvalidesini vurarak öldürdü.
SORUŞTURMA DEVAM EDİYOR
Şüpheli, jandarma ekiplerince suç aleti tüfekle birlikte yakalanırken, anne-kızın cenazesi, otopsi için Anamur Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturmanın sürdüğü öğrenildi.
HABERE YORUM KAT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.