![Kılıçdaroğlu'nun kardeşi ısrarlara dayanamadı](https://www.memurlarahaber.com/d/news/264.jpg)
Kılıçdaroğlu'nun kardeşi ısrarlara dayanamadı
Celal Kılıçdaroğlu, "Çevremden yoğun teklifler geldi, siyasette aktif olmam için. Ben de Buca’da meclis üyesi adaylığına soyundum. Amacım, ağabeyime siyasi hayatında destek olmak" dedi.
Celal Kılıçdaroğlu, şunları söyledi:
"İstanbul’da umduğumu bulamayınca İzmir’e döndüm. Çocukluk arkadaşım yanında çalışmaya başladım. Bu süreçte çok sevenim ve destekleyenim olduğunu gördüm. Siyasette aktif olmam için yoğun teklifler geldi. Ben de Buca’da meclis üyesi adaylığına soyundum. Amacım, ağabeyime siyasi hayatında destek olmak."
HABERE YORUM KAT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.