![Kanal D yarışmacının öpücüğünü göstermedi](https://www.memurlarahaber.com/d/news/332.jpg)
Kanal D yarışmacının öpücüğünü göstermedi
Kanal D ekranlarında yayınlanan Ben Bilmem Eşim Bilir'in bu hafta yayınlanan yeni bölümüne Havva-Hasan çiftinin öpücüğü damga vurdu.
Rating sıralamasında üst sıraları zorlayan yarışmada Havva ve Hasan çifti, samimi hareketleri ile izleyenlerden tam not aldı. Eğlenceli çiftin başarıyla geçtikleri bir bölümden sonra yaşadıkları sevinç ise sunucuya zor anlar yaşattı.
Eşini dudaklarından öpen Havva Hanım'ın bu öpücüğü, reji tarafından kamufle edildi. Daha önce yayınladığı dizilerdeki cesur sevişme sahneleriyle dikkat çeken Kanal D'nin bu öpücüğü göstermemesine kimse bir anlam veremedi. Yarışmada daha önce de benzer durumlar yaşanmıştı. Ancak o zaman genç çiftlerin öpüşme sahnelerine herhangi bir müdehalede bulunulmamıştı.ensonhaber
HABERE YORUM KAT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.