![İZMİT Endüstri Lisesinde E okul Şifresini Kırıp Notlarını Yükselttiler](https://www.memurlarahaber.com/d/news/3.jpg)
İZMİT Endüstri Lisesinde E okul Şifresini Kırıp Notlarını Yükselttiler
İZMİTTE Endüstri Meslek Lisesinde eğitim gören bir grup öğrenci, sadece öğretmenlerin ve okul yöneticilerinin girip müdahale edebildiği, öğrencilerin devamsızlık, aldıkları dersler ve notlarının bulunduğu internetteki ‘e-okul’ şifresini kırdı.
Devemsızlıktan okulda kalabilecekleri endişesi yaşayan öğrenciler, sistemdeki devamsızlıklarını sildi, düşük olan notlarını da yükseltti. Bu durumu aralarında
HABERE YORUM KAT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.