![İzmir Karabağlar'da bayrakları söktüler](https://www.memurlarahaber.com/d/news/14548.jpg)
İzmir Karabağlar'da bayrakları söktüler
İzmir Karabağlar'da bayrakları söktüler
Karabağlar'da Türk Bayrağı, Atatürk Posteri ve Karabağlar Belediyesi’nin ambleminden oluşan üçlü şerit bayrakların kaldırılmasına tepki gösteren Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, tören başlamadan, alandan ayrıldı
Karabağlar'da 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı tören alanında, belediyenin astığı üçlü şerit bayraklar, toplatıldı. Uygulamaya tepki gösteren Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, tören başlamadan alanı terk etti.
Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Karabağlar Kaymakamlığı’nın talimatıyla ilçede bulunan kamu, kurum ve kuruluşları temsilcileri 11.05.2018 tarihinde 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile ilgili görev bölümü yapmak üzere bir araya geldi. Karabağlar Belediyesi’ne; törenin yapılacağı Övgü Terzibaşıoğlu Anadolu Lisesi alanının düzenlenmesi, süsleme, bayraklama, ses sistemi kurulumu, sahne kurulumu, tak kurulumu, protokol alanının hazırlanması, temizlik ve çevre düzeni gibi işler ile tüm tören alanının hazırlanması görevi verildi.
Karabağlar Belediyesi’ne ait ve vatandaşların oturacağı tribünlerin arkasına asılan; Türk Bayrağı, Atatürk Posteri ve Karabağlar Belediyesi’nin ambleminden oluşan üçlü şerit bayraklar, Karabağlar Kaymakamlığı’nın talimatı ile tören başlamadan kısa bir süre önce okul görevlilerince hızlı, düzensiz ve yerlerde sürüklenerek kaldırıldı.
Karabağlar Belediyesi’nin logosu, Atatürk Posteri ve Türk Bayrağı olan üçlü şerit bayrakların toplatılması talimatına anlam veremeyen, düzensiz ve özensiz kaldırılmasına tepki gösteren Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu, tören başlamadan terketti egehaber
ANDROİD UYGULAMAMIZI İNDİR TÜM PERSONEL MEMUR KPSS İLANLARI CEBİNE GELSİN HİÇBİR İLANI KAÇIRMA TIKLA
KPSS VE PERSONEL-İŞÇİ- MEMUR ALIMLARINI KAÇIRMAMAK İÇİN RESMİ FACEBOOK SAYFAMIZA TIKLA BEĞEN
FACEBOOK MEMUR PERSONEL ALIMLARI GRUBUNA ÜYE OLMAK İÇİN TIKLA
2018 KPSS GELİŞMELERİ PERSONEL ALIMLARI TWİTTERDE TIKLA TAKİP ET
HABERE YORUM KAT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.