![ESKİŞEHİR GÜNYÜZÜ BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI 2017](https://www.memurlarahaber.com/d/news/7838.jpg)
ESKİŞEHİR GÜNYÜZÜ BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI 2017
ESKİŞEHİR GÜNYÜZÜ BELEDİYESİ PERSONEL ALIMI 2017
Günyüzü Belediye Başkanlığı 3 personel istihdam edecek.
Yapılan açıklamaya göre işe 3 Beden İşçisi alınıyor
Başvuracak adaylar İş-Kur il müdürlüklerine giderek işkur ilan no: 00003862792 iş ilan numarası ile veya İş-Kur'a internet adresi üzerinden başvuru yapabileceklerdir.
Başvuruları kabul eden İŞKUR şubesi, Eskişehir Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü
İşte alım şartları:
Belediye bünyesine alınacak beden işçilerinin ilköğretim mezunu olmaları, işçilerin çevre kirliliği ve çöp toplama hizmetlerinde , park ve bahçelerin bakımı korunmasında, çevre düzenlemelerinde ve geçici hayvan bakım evinde çalıştırılacaklarından Halk Eğitim Müdürlüklerinden alınmış; Çöp toplama personel eğitim kursu, başıboş hayvanlara yaklaşma ve müdahale teknikleri kursu, bitki zararlıları ile mücadele kursu ve çevre koruma kurs sertifikalarına sahip olmaları gerekmektedir.
HABERE YORUM KAT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.