![EK Ödemeyi Söke Söke Alacağız](https://www.memurlarahaber.com/d/news/26.jpg)
EK Ödemeyi Söke Söke Alacağız
Eğitim Bir Sen Hakkımızı Savunmayı da Almayı da Biliriz
Kocaeli Şubesi üniversite çalışanı üyelerle Antikkapı Restaurant’ta, yetki kutlaması programında biraraya geldi
Genel Sekreter Özer Konuşmasında: Toplu sözleşme masasının ilk maddesi, ek ödemede hükümetin unuttuğu öğretmenlerimiz ve öğretim elemanlarımızın ek ödeme konusu olacak ve bunu da alacağımızdan hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Diğer statüdeki memurlar ek ödeme alırken, bizim unutulmuş olmamız büyük bir haksızlıktır. Ekmeğimizi de, özgürlüklerimizi de büyütmekten asla taviz vermeyeceğiz” dedi
HABERE YORUM KAT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.