![Egede köy karantinada](https://www.memurlarahaber.com/d/news/28851.jpg)
Egede köy karantinada
VALİLİK AÇIKLADI! EGE'NİN O İLİNDEKİ KÖY KORONAVİRÜSTEN DOLAYI KARANTİNA ALTINA ALINDI!
Kütahya Simav’a bağlı Yeşildere köyü koronavirüsten dolayı karantina altına alındı!
Kütahya'nın Simav ilçesine bağlı Yeşildere köyünde bir kişinin koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından köy karantina altına alındı. Kütahya Valiliğinden konu ile ilgili açıklama geldi
Kütahya’nın Simav ilçesine bağlı Yeşildere Köyü’nde bir kişinin koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından köy karantina altına alındı.
KÜTAHYA VALİLİĞİ’NDEN AÇIKLAMA
Açıklamada, “İlimiz Simav ilçesi, Yeşildere köyünde tespit edilen pozitif vaka nedeniyle karantina uygulanmaktadır. Lütfen, evde kalın. Bulunduğunuz şehirde, kasabada, köyde kalın. Zorunlu olmadıkça seyahat etmeyin” denildi. Karantina nedeniyle köye giriş çıkışların kapatıldığı belirtildi
HABERE YORUM KAT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.