![Demet Akalın: Çocuk sahibi olamıyorum](https://www.memurlarahaber.com/d/news/34.jpg)
Demet Akalın: Çocuk sahibi olamıyorum
Demet Akalın: Çocuk sahibi olamıyorum
Hayattan karşılığını alamadığınız bir şey olduğunu düşünüyor musunuz?
- Geçen sene hamileliğimi sonlandırmak zorunda kalmıştım. Ondan sonra da bir türlü hamile kalamadım. Çok uğraş verdik bunun için, hâlâ veriyoruz. Ama bir-iki aydır ilaç almayı bıraktım.
Neden hamileliğinizi sonlandırmak zorunda kaldınız?
- Tamamen sağlık problemlerinden dolayı aldırdık. Yukarıdakiyle bir bağlantı kurduğuma inanırım hep. Eğer o bebeği aldırmasaydık muhtemelen daha büyük sağlık problemleri yaşayacaktık.
Sağlık problemleriniz neydi peki?
- Kistlerim vardı. Hepsini aldırdık, bir sürü tedavi gördüm. O yüzden bebek mevzuunda bir yerlere erişmek istiyorum artık. Şu anda hayattan istediğim tek şey anne olmak. O mutluluğu tatmak istiyorum. Doğru adamı bulmuşken, bu kadar mutluyken, mutluluğumuzu artırmak istiyorum. Onu daha çok mutlu etmek istiyorum. Onun dışında Allah ne istediysem verdi.
HABERE YORUM KAT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.