![Bu gördüğünüzün ne olduğuna inanamayacaksınız](https://www.memurlarahaber.com/d/news/301.jpg)
Bu gördüğünüzün ne olduğuna inanamayacaksınız
Van’ın Erciş ilçesinde dünyaya gelen gelişmemiş insan yüzlü bu canlı herkesi hayrete düşürdü.
Bayramlı köyünde Seyithan Demir isimli vatandaşa ait olan koyunun akşam saatlerinde doğurduğu kuzu görenleri hayrete düşürdü. Dünyaya geldiğinde yaşamayan ve kafası insana benzeyen kuzuyu gören köylüler büyük şaşkınlık yaşadı. Kuzu, daha sonra köylüler tarafından toprağa gömüldü.
HABERE YORUM KAT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.