![Bizi neden öğretmenlikten soğutuyorlar?](https://www.memurlarahaber.com/d/news/5.jpg)
Bizi neden öğretmenlikten soğutuyorlar?
Memurlara habere gelen bir öğretmenin kısa mektubunu sizlerle paylaşıyoruz
Ben Bir Öğretmen Eşiyim…
Evet ben bir öğretmen eşiyim ve yanlış politikaların kurbanıyım. Eşim hala 4 yıl boyunca görev yaptığım Diyarbakır'da norm kadro fazlası olarak atamasını bekliyor. Çok şey istemedik. İzmir'in en küçük ilçesine atandım. Eşimin buraya ataması hayal oldu. İzmir geneline razı oldum. O da olmadı bari yakın bir yer olsun diye dua etmeye başladım. O da olmadı ama bugün son noktayı koyarak eşimin ücretsiz izine ayrılarak gelmesini istedim. Tam başarmış olmasam da sonunda ayrılması için baskı yapacağım. Eşimin bana söylediği tek bir cümleyi sizinle paylaşmak istiyorum " BEN MESLEĞİMİ BU KADAR ÇOK SEVERKEN NEDEN BENİ MESLEĞİMDEN SOĞUTMAK İÇİN ELİNDEN GELENİ YAPIYORLAR" Ben büyüklerimize bunu sormak isityorum. Ben eşime cevap veremedim. Lütfen siz bir şey söyleyin ben eşime onu söyleyim.
HABERE YORUM KAT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.