![Belediye başkanı suriyelilerin gitmesi için 3 gün süre verdi](https://www.memurlarahaber.com/d/news/17297.jpg)
Belediye başkanı suriyelilerin gitmesi için 3 gün süre verdi
Belediye başkanı suriyelilerin gitmesi için 3 gün süre verdi
Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Suriyelilerin bir esnafı darp etmesinin ardından duruma tepki gösteren vatandaşlara seslendi. Yanılmaz, Suriyelilerin gönderileceğini belirtirken, Suriyeliler çalışma izni vermediklerini söyledi.
Elazığ'da Sanayi Caddesi'nde tuhafiye dükkanı işleten Ekrem Yıldırım'ın Suriyeli bir grup tarafından darbedilmesini protesto etmek isteyen mahalle sakinleri akşam caddede tekrar toplandı.
Bunun üzerine olay yerine gelen ElazığBelediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, mahalle sakinleri ile caddedeki bir kıraathanede görüştü.
Evrensel'in haberine göre, Suriyelilere dükkanlarını kapatmaları ve mahalleden gitmeleri için üç gün verdiklerini söyleyen Yanılmaz, “Belediye olarak hiçbir Suriyeliye çalışma izni vermedik, vermeyeceğiz. Gitmesi gerekenler de gidecek. Kimsenin huzurumuzu bozmasına izin vermeyeceğiz” ifadelerini kullandı.
Yanılmaz'ın konuşmasının ardından ikna olan mahalle sakinleri caddeyi boşalttı.
Zaman zaman sokak aralarında yaşanan gerginliğe ise çevik kuvvet polisleri müdahale ederek vatandaşları sokak aralarında toplanmamaları konusunda uyardı.
TÜM PERSONEL MEMUR KPSS İLANLARI CEBİNE ÜCRETSİZ GELSİN HİÇBİR İLANI KAÇIRMA TIKLA
KPSS VE PERSONEL-İŞÇİ- MEMUR ALIMLARINI KAÇIRMAMAK İÇİN RESMİ FACEBOOK SAYFAMIZA TIKLA BEĞEN
FACEBOOK MEMUR PERSONEL ALIMLARI GRUBUNA ÜYE OLMAK İÇİN TIKLA
2018 KPSS GELİŞMELERİ PERSONEL ALIMLARI TWİTTERDE TIKLA TAKİP ET
HABERE YORUM KAT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.