![Ayşen Gruda:Beni PKK Mağaralarına Gmnderin](https://www.memurlarahaber.com/d/news/124.jpg)
Ayşen Gruda:Beni PKK Mağaralarına Gmnderin
Ayşen GRUDA: "Eğer ki bu konuda katkım olacak ise mağaralara kadar gitmeye razıyım.
Ayşen GRUDA: "Eğer ki bu konuda katkım olacak ise mağaralara kadar gitmeye razıyım. PKK mağaralarına giderim. Çünkü onlar bana bir şey yapmazlar. Onlar da benim filmlerimle büyüdüler. Ben de endişeliyim ki o filmlerin neresinde yanlış yaptığımı düşünüyorum. Bana bir şey yapmazlar. Bu devlet bana bir görev verirse ben korkmadan ama hiç korkmadan mağaralara gidip o insanları ikna ederim. Masal anlatsam bile beni dinlerler. "
HABERE YORUM KAT
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.